Posted in Produkty

Kvalita, která přichází z moře

Kvalita, která přichází z moře Posted on 21.5.2018

Pro účely úpravy vody na ideální hodnoty, které jsou vhodné pro člověka, se vyrábí regenerační sůl. Tento produkt není ale určen pouze pro potřeby bazénů a různých jiných koupališť. Varianta, která je vyráběná speciálně do změkčovače, slouží k přípravě roztoku pro obnovení funkce ionexových kolon. A to jak v domácích, tak i průmyslových úpravnách vody. Jedná se většinou o proces, kterému se laicky říká změkčování vody.

  • Při tomto procesu dochází k rapidnímu snižování nežádoucích vysokých hodnot vápníku, hořčíku, železa nebo manganu.
  • Tyto látky mohou dokonce poškozovat některá zařízení, která jsou v přímé souvislosti s vodou. Například myčky nebo pračky.

modré bubliny

Regenerační sůl, která je nabízena na našem trhu, pochází od renomovaných výrobců z Německa, Rakouska a Polska. Praktické balení i formát samotných tablet (nebo polštářků) umožňuje snadnou manipulaci a přesné dávkování. Problémem není ani skladování, protože konečný obal je vyroben z pevného materiálu, do kterého neproniká vlhkost.

Škodlivé látky nemají šanci

Veškeré soli, které vyhovují daným normám, jsou pro lidský organismus naprosto nezávadné a mohou se tedy bez problémů používat nejen na úpravu vody na koupání, ale také té, která je určena přímo ke spotřebě. Pro úpravu podzemní vody je tento produkt naprosto nezbytný. Pomocí ionexů je odstraní nejen vápník a hořčík, ale také lidskému organismu škodlivé dusičnany.

  • Regenerační sůl, která se používá v ionexových kolonách, je vyráběna z mořské soli, která se za tímto účelem získává na pobřežních solných polích.

rýžová pole

Z chorvatských moří k nám přichází vysoce čistá sůl, kterou můžete bez obav používat i do klasické koupele ve vaně. Toto malé moře dokáže zklidnit podrážděnou pokožku a napomoci jejímu uzdravení. Je ale zapotřebí dávat pozor na kovové materiály, které si se solí příliš nerozumějí.