Posted in Web

Kontroverzní české weby

Kontroverzní české weby Posted on 29.4.2023

Mishovy šílenosti
Tenhle jedenáctiletý kluk začínal herními blogy o populární hře Minecraft. Sledovanost byla minimální. Pak ale přišel právě s projektem Šíleností, do kterého je nějakým způsobem „namočená“ prakticky celá jeho rodina,a počty odběratelů a shlédnutí šly raketově nahoru. Misha ovšem začal také budit silné vášně a jeho songy (ten nejslavnější podpořil i PewDiePie, eso mezi světovými youtubery) mají skoro stejný počet fanoušků jako nevybíravých haterů. Tenhle mladík zkrátka baví, budí pozornost a slušně si tím vydělává.
kukátka z prstů.jpg
Čepek
Teď nebudeme připomínat českou hereckou legendu, pod tímhle názvem totiž na internetu najdete také stránku provozovanou českou pedofilní komunitou. Je jistě chvályhodné pomoci lidem, kteří si takové zaměření nevybrali a vnitřně s ním bojují, určitě ale nemusíme připomínat, že pro mnohé je obsah tohoto webu až příliš silnou kávou.
šťastný a smutný obličej.jpg
Kazmova One Man Show
Nejspíš znáte jednu z hvězd internetové televize Stream, profesionálního prankera Kazmu a jeho show. Vystřelil si z Českého Lva i Justina Biebera, zamotal hlavu tvůrcům prostřena a nejnověji probíhá doslova v přímém přenosu kauza s Leošem Marešem a jeho luxusním vozem. Eticky je to mnohdy na hraně a někdy i kus za ní, neoddiskutovatelnou pravdou ovšem je, že tenhle týpek se umí prodat a jeho videa jsou skvěle vymyšlená i zpracovaná, čemuž odpovídá i sledovanost každého dílu.
Lolotabella
I v Česku máme svou Barbie, která nabízí nejen pohled na své dokonalé křivky, ale i neutuchající debatu o podstatě ženské krásy. Tahle mladá dáma dala výrazu „bodybuilding“ zcela nový rozměr – víc než cvičením a stravou na to ale jde s pomocí plastické chirurgie a podobných zlepšení. Mnoho lidí její jednání odsuzuje, jak se ale můžete přesvědčit na jejím Instagramu, rozhodně se je na co podívat.
Vesmírní lidé
Tento web vysvětluje koncept vesmíru včetně naší planety obdobně, jako je tomu v sérii filmů Star Wars. Kolem Země krouží flotily hodných, mírumilovných andělů, kteří se snaží navázat telepatické styky s čelními představiteli velmocí (USA a svého času SSSR) a pomoci skrze ně lidstvu zbavit se válek, otroctví a vůbec všeho neštěstí. Proti nim stojí Síly Temných světů, které se naopak snaží lidstvo ještě více porobit – především čipováním lidí a jejich věcí. Tato stránka je častým cílem útoků hackerů, v reakci na ni vznikl i parodující web Vesmírná drůbež.
rozsekaná hlava.jpg
Mala Mochnak
Obsah tohoto facebookového profilu plnil nedávno stránky všech českých bulvárních novin.   Skrývá se za ním postava Ondřeje Koptíka, který se proslavil propíraným vztahem s o generaci starší herečkou Hanou Gregorovou. A především tím, že k porozchodovému vyřizování účtů přizval na svém profilu širokou veřejnost. Ruku na srdce, kdo z nás si neléčil zlomené srdce nějakou tou pomstou, i ve světě celebrit se ale tento případ vymyká jak délkou svého trvání, tak i těmi nejintimnějšími detaily.