Posted in Sport

Zajistěte rodičům důstojný podzim života

Zajistěte rodičům důstojný podzim života Posted on 27.11.2018

Když pořád oddalujete návštěvu svých rodičů, myslete na to, že se může stát cokoliv a Vy nestihnete už nikdy nic. Možná jste se už v takové situaci ocitli. Nebyla to smrt, co rozdělila Vaše životy. Je to nemoc, která zapříčinila, že si již nikdy nebudete moci popovídat se svými rodiči, jako dva dospělí lidé. Dokonce svým rodičům ani nedokážete pomoci. Jejich duševní zdraví je nenávratně pryč! Ta zákeřná potvora se dostala i do Vaší rodiny!

senioři

Tou potvorou je Alzheimer!
Nenaděláte nic, když se do Vaší rodiny nenápadně připlíží a udeří! Na Vás je, abyste rozhodli o tom, jak zajistíte důstojné stáří lidem, kteří Vám dali všechno, a ještě něco navíc! Bez nich byste nedokázali nic. Proto domov se zvláštním režimem praha by se měl stát Vaším rozhodnutím! Bez ohledu na to, zda se rozmýšlíte, zdali to je, nebo není nezbytně nutné řešení.

Ano, toto řešení je nutné a nevyhnutelné.
Ubytovat nemocné rodiče v domově se zvláštním režimem v Praze není o tom, že se jich chcete zbavit. Je to o tom poskytnout jim maximální pohodlí i s jejich nepříjemnou nemocí! Nechcete přece ohrozit bezpečnost svých rodičů tím, že si sami nevědomky ublíží! Malé dítě také nenecháte bez dozoru! A Vaši rodiče se ocitli v podobném období života. Bohužel.

Vy budete potřebovat hodně vnitřní síly, abyste dokázali překonat bolest z toho, že Vás rodiče přestanou poznávat. Mnohdy si už nyní připadáte, jako cizí člověk. Ale nemusíte mít strach a obavy z toho, že nebude o Vaše rodiče postaráno. Vaši rodiče budou žít spokojeně ve svém domově se zvláštním režimem v Praze, aniž by postřehli, že se ocitají v cizím prostředí. Budou žít důstojně se svými starostmi i radostmi. A Vy budete těmi, kteří jim to s láskou v srdci zajistí. Nic lepšího pro ně v daném období života nezajistíte.

demence

Smiřte se s Osudem a buďte trpěliví. Stejně, jako Vaši rodiče v době Vašeho dětství, dospívání a dospělosti!