Posted in Finance

Záznamy nám nevadí

Záznamy nám nevadí Posted on 3.11.2018

Spousta našich klientů se již setkala v bance s odmítnutím. Také proto hledali jiný výhodný způsob, jak si zajistit úvěr a nepřeplatit miliardy. Našli naše nebankovní hypotéky. Posléze sami zjistíte, že tyto typů úvěrů, jak pro podnikatele, tak také pro spotřebitele, jsou velice výhodné a že poskytují stejně výhodné podmínky, jako je tomu v případě běžných bankovních institucí. Možná vás pak překvapí, jak může být celé vyřízení snadné a jednoduché a zároveň velmi rychlé. Tím jsme proslulí, protože vám zbytečně nechceme komplikovat život.

týmová práce

  • Nevadí nám záznamy v registrech dlužníků. Což je velké plus, protože mnozí klienti se v bankách setkávají s odmítnutím právě z důvodu špatných registrů. Jakmile máte záznam, například za opožděnou platbu, nezaplacenou splátku či jakoukoliv jinou drobnost, tak už máte záznam a v bance vám nepůjčí. Tam se totiž kontroluje i to, jestli jste někdy byli v mínusu, jaký máte věk a spoustu dalšího, nehledě na to, že tam musíte dokládat milion papírů a stále chodit na nějaké jejich schůzky kvůli drobnostem.

zisk

V našem případě je všechno jinak

Využít můžete naše služby, které jsou rychlé a snadné. Zajistíme výhodné podmínky, úrokovou sazbu podobnou té z běžné banky, garantovaný nízký úrok, dlouhou dobu splácení, kterou si můžete volně nastavit a nejdéle až na 30 let. Předem neplatíte žádné poplatky, odhad vaší nemovitosti uděláme zdarma, a nic neplatíte také za náš návrh. Dokonce i předčasné splacení celého úvěru je úplně zdarma. Kdykoliv během splácení přijdete k penězům, můžete úvěr předčasně doplatit a to bez jakýchkoliv sankcí. Jakmile dodáte veškeré potřebné poklady, můžete mít peníze i do 24 hodin. Tak je to rychlé a snadné. Nemusíte stále někam chodit a vše vyřídíte po internetu. Stačí jedna schůzka k podepsání, velice rádi za vámi přijedeme a vše je vyřízeno. Nehledáme zbytečné problémy tam, kde nejsou. Nebudeme se vám zbytečně snažit komplikovat život. Jde pouze o to, zdali dokážete splácet a jestli vlastníte nemovitost, nebo můžete ručit nemovitostí třetí osoby, která podepíše zástavní právo. Jakmile je vše vyřízené, už se můžete těšit z peněz. Nabízíme až 70% prodejní hodnoty nemovitosti.