Posted in Produkty

Vyzkoušejte sáčky se samolepící klopou

Vyzkoušejte sáčky se samolepící klopou Posted on 6.5.2018

Poslední dobou se stal velký převrat v balení různých zásilek. Pokud to není vysloveně nutné, tak stačí na zabalení produktu zvolit vhodnou plastovou obálku. V podstatě je i velký výběr těchto obálek, takže je skutečně z čeho vybírat. Můžeme zvolit obyčejnou plastovou obálku, s bublinkovou výplní a mnohdy nám stačí pouhý sáček, který se dá kvalitně zalepit.
balíček do ciziny.png
Záleží skutečně na velikosti, hmotnosti a zvoleném produktu, který odesíláme. Vždy u tohoto materiálu je velmi příznivá cena za poštovné, jelikož obálky, sáčky nebo pytle neváží skoro nic. S kartonovými obaly je to trochu horší, ale bohužel je zboží, které se bez jiného obalového materiálu neobejde. Hlavně pokud se jedná o příliš těžké, ostré nebo křehké zboží, případně i takové, které by se mohlo v plastových obalech nějakým způsobem poškodit. Cílem je zaslat jakýkoliv produkt, aby došel na místo určení v naprostém pořádku.
koření v sáčcích.jpg

Bezpečné balení zásilky

Pokud skutečně chceme, aby byla naše zásilka byla nejen v pořádku doručena, ale také bez újmy, měli bychom zvolit správné zabalení. Někdy potřebujeme poslat jen malé drobnosti nebo sypké materiály, pak jsou velmi vhodné sáčky se samolepící klopou. Obsah se dá snadno uzavřít a to skutečně pevně. Jen malá drobnost je ta, že sáčky se sice dělají v různých velikostech, ale bohužel jsou průsvitné, takže se moc nehodí jako konečný obal, ovšem zde již nebrání nic tomu takto zabalené věci vložit do neprůsvitných obalů. Díky uzavřenosti sáčků, lze jich poslat i více najednou. Pokud by se zasílal časopis nebo podobný produkt, tak samozřejmě jej lze poslat v tomto obalovém materiálu bez větších obav.
pistácie v pytlíku.jpg
Důvody, proč pořídit tyto sáčky:
– jsou různých rozměrů, lze zasílat zásilku podle její velikosti
– pevná samolepící klopa drží obsah na svém místě
– ušetří se na poštovném, jelikož skoro nic neváží
– rychlé a snadné balení ušetří čas a práci
– jsou snadno skladovatelné
– velmi jednoduché zasílání časopisů nebo jiných tiskovin
– bezpečnost textilu při přepravě, ochrana před vlhkem nebo prachem