Posted in Produkty

Vaše zahrada si zaslouží to nejlepší

Vaše zahrada si zaslouží to nejlepší Posted on 15.9.2020


Každý člověk chce kolem sebe mít útulné prostředí, kde se cítí příjemně a pohodlně. To neplatí pouze o Vašem interiéru, ale také o zahradě. Ať už máte kousek zahrady u domu či u chalupy, jistě ji chcete hlavně v létě využívat k odpočinku či ke scházení se s přáteli. Jen tak si v letním podvečeru posedět se sklenkou vína v ruce nebo přes odpoledne uspořádat grilovací party, je přece skvělé, ale pokud nemáte na zahradě žádné posezení, tak to není tak úplně ono. A co takhle altány https://www.pergoly-trutnov.cz/? To je přece naprosto ideální řešení pro každý druh zahrady.

altán

Stylově skvěle řešený altán z kvalitního a odolného dřeva se hodí naprosto všude. Záleží jen na Vašich přáních a představách a také na stylu Vaší zahrady. Samozřejmě, že si můžete vybrat hned z několika různých tvarů, velikostí a provedení. Pokud dáváte spíše přednost grilování s přáteli a modernějšímu vzhledu, je možné si pořídit tento druh přístřešku v základním čtyřúhelníkovém tvaru, tedy jako čtverec nebo obdélník v různých délkách a bez ozdobných stěn, třeba pouze dřevěné sloupky a střechu. Pokud jste spíše romantická duše, jistě oceníte nádherné provedení ve tvaru šestiúhelníku s krásnými ozdobnými stěnami, které můžete nechat obrůst popínavými rostlinami a kde si můžete v klidu jen tak relaxovat nebo číst knížku a připadat si jako v románek nebo v zámecké zahradě.

altán v zahradě

Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv model jistě budete plně spokojeni. Kromě kvalitních altánů Vám nabízíme také různé provedení moderních pergol ať už ke stěně nebo prostorové, všechny vyráběné z kvalitního a odolného dřeva se spolehlivou střešní krytinou, samozřejmě i bez, pokud budete chtít pouze konstrukci. Nabízíme Vám také montáž těchto přístřešků, ale pokud si ji chcete postavit sami, není to vůbec žádný problém, protože je dodáváme se vším všudy, tedy i s návodem a jejich sestavení je opravdu velmi jednoduché.