Posted in Služby

Nákupní asistent

Nákupní asistent Posted on 29.4.2023

Potřebujete pomoci při nákupech? Nechcete se starat o svoje tašky a zároveň rádi uslyšíte názor někoho nezainteresovaného? V některých obchodních centrech existují tyto VIP služby. Člověk si může velice jednoduše zaplatit a zarezervovat takovou pomoc. V zahraničí je taková varianta nákupů normální, ale zde se o tom moc neví.
nákupní taška 
V čem vám může pomoci?
Je to člověk, který vám pomůže v nošení vašich tašek tak, abyste se mohli věnovat pouze nakupování a tomu, co vás baví. Tento asistent odnáší tašky až do auta. Starost o svoje věci můžete jednoduše přenechat jemu. Navíc můžete znát názor i někoho dalšího. Pokud si něco zkoušíte a chcete pomoci s výběrem, protože takový asistent má většinou i cit pro módu a dá se brát i jako módní poradce. Nicméně není to podmínka a volba je jen na vašem uvážení. Velice výhodná je tato služba pro toho, kdo chodí nakupovat sám, tedy se dá brát jeho přítomnost i jako příjemná společnost. Dokonce u některých VIP balíčků lze nakombinovat i naprostý doprovod. Co to znamená? Jednoduše s vámi nákupní poradce půjde třeba i na jídlo, na kávu. Nepleťte si to se společníkem, to je něco jiného. Tedy máte nejen asistenta na nákupy, ale také na zábavu. Volba je jen a jen na vás.
obchodní dům 
Co vás to bude stát?
V tomto je potřeba si připustit, že takové služby opravdu nejsou pro každého. Cena takových služeb, které jsou VIP se pohybují v řádech tisíců až desetitisíců korun. Je to z toho důvodu, že asistent se vám opravdu plně věnuje. Svůj čas věnuje vašemu nákup, je ochoten vám poradit, dokonce s vámi strávit i čas na jídle nebo na kávě. Pokud se tedy rozhodnete této možnosti využít, připravte si velkou částku peněz. Na druhé straně tyto služby využívají hlavně “celebrity”, které se opravdu s nákupem většinou netahají.
nákupní vozík 
Varianta nákupního asistenta je vhodná pro lidi, kteří mají rádi pohodlí a jsou ochotni si za pohodlí také zaplatit. Není to levná záležitost, ale může vám pomoci. Proč si také nedopřát to, co prožívají celebrity a chvíli si na celebritu nezahrát. Každý z nás má tu možnost si vyzkoušet, jaké to je. Nákupní asistent jednoduše pomůže s nákupem a poradí. Pokud se vydáte na dovolenou do zahraničí, rozhodně takových služeb využijte. Koneckonců v zahraničí na dovolené si chcete užívat a toto může také zpříjemnit zážitek z dovolené a nákupů.