Posted in Produkty

Na detailech záleží

Na detailech záleží Posted on 25.4.2018

Také máte rádi luxus a jen to nejlepší a nejkrásnější je pro vás tím pravým? Pak jistě víte, že záleží i na sebemenším detailu, aby bylo vše naprosto dokonalé. Co by vám bylo platné, pokud byste měli kabelku nebo pánskou tašku od slavného módního návrháře, pokud byste z ní při nějakém důležitém jednání vytáhli pomačkaný obyčejný blok a tužku. V tom okamžiku je veškerý dojem o výjimečnost vaší osoby ta tam. Když dokonalost, tak ve všem.
aktovka pro muže.jpg
§ Vkusným i praktickým doplňkem je luxusní diář, za který se rozhodně nebudete muset stydět.
Tyto záznamníky jsou vyráběné z pravé kůže a rozhodně se o nich nedá říci, že by byly nevkusné. Nejedná se o žádnou strojovou výrobu, kdy z běžícího pásu padá jeden blok jako druhý. Ruční výroba skutečnými odborníky je znát už na první pohled. Věřili byste, že i takováto zdánlivá drobnost dovede zvednout sebevědomí? Jak už bylo řečeno – na detailu prostě záleží.

Dárek, který se hodí každému

Luxusní kožený diář se může stát i krásným dárkem pro někoho, na kom nám záleží. A nemusí svému majiteli sloužit pouze jeden rok. Díky tomu, že je náplň vyměnitelná, můžete s ním oslňovat své okolí ještě několik dalších let. Vzhledem k tomu, že se tento praktický doplněk vaší osobnosti vyrábí v několika různých variantách, vybere si opravdu každý.
§ Dámy mohou mít krásný romanticky laděný motiv a pánové jistě ocení lehce kovbojský styl, který jim dodá na přitažlivosti.
kroužková vazba.jpg
Jako dárek můžete diář využít i pro svého zahraničního partnera. Náplň se totiž dá pořídit ve třech jazycích. Právě pro návštěvu ze zahraničí by se skvěle hodil ten, na kterém je zachycen motiv jedné historické části našeho hlavního města. Stejně jako diář, můžete mít ve stejném luxusním stylu i pouzdro na vizitky. Jsou rovněž vyráběna z vysoce kvalitní kůže, a tudíž jsou téměř nezničitelná. Stačí jen vyměnit slídový zásobník.