Posted in Produkty

Kvalitní a praktická dřevěná postel nejen do dětských pokojů

Kvalitní a praktická dřevěná postel nejen do dětských pokojů Posted on 27.4.2018


</div>
<p>Vybíráte novou postel do dětského pokoje? Pak zvolte kvalitní provedení, protože nové místo pro spaní bude vašemu dítěti sloužit nejspíše po dlouhé roky, proto je potřeba vybírat opravdu obezřetně a s rozmyslem. Skvělou volbou pro jednolůžko je <a href=postel s úložným prostorem 90×200 cm. V naší nabídce naleznete jednolůžka v různých provedeních a odstínech.
zelená ložnice.jpg
A jaký zvolit materiál? Krásně působí oblíbené a kvalitní dřevěné provedení – masiv. Vybírat můžete hned z několika variant masivu:
§  přírodní provedení
§  dub / buk
§  olše
§  borovice
§  ořech
§  grafit
§  calvados

Pohodlná a praktická zároveň
U lůžka pro spaní je důležitá nejen kvalita zpracování a použití vhodného materiálu pro zajištění maximálního pohodlí spící nebo ležící osoby, ale také samozřejmě vzhled a mimo jiné i praktické vlastnosti. Pod jednolůžko můžete totiž chytře umístit praktické šuplíky a získáte tak tím nové a praktické úložné prostory, které jistě velice oceníte. Obzvláště v dětském pokoji oceníte šuplíky, které skvěle vyplní volné místo pod postelí. Do těch si pak vaše děti mohou ukládat hračky a další věci a ušetří se tak místo ve zbytku dětského pokoje, kde tak zbyde více místa na hraní. Pokud tedy v dětském pokoji není místa na zbyt, pak je tento způsob řešení místa pro spaní tím správným řešením.
nohy na posteli.jpg
Krásné linie, moderní design a vůně masivu
Masiv je tou pravou volbou nejen z estetických důvodů. Tento materiál je stále více populární. Přírodní materiály jsou zkrátka in a stále se při zařizování bytů a domů těší velké oblibě. A právě proto v naší nabídce naleznete spousty provedení a odstínů, které se pyšní zajímavými liniemi a voní přírodou. Spolehněte se při vašem výběru jednolůžka na kvalitní a tradiční provedení a vyberte si kvalitní produkty za příznivé ceny. Na dřevěných postelích z masivu z naší nabídky se vám bude spát jako na obláčku.

Kvalitní a praktická dřevěná postel nejen do dětských pokojů
Ohodnoťte příspěvek
300x300tikiri.jpg