Posted in Domov

Inteligentní ovládání

Inteligentní ovládání Posted on 16.10.2018


</div>
<p><body><strong>Elektroinstalační materiál pro běžné použití</strong><br />
<br />
Ať jste osoba soukromá nebo se zabýváte profesionálně elektrikářskými pracemi, neobejdete se bez elektroinstalačního materiálu. Při výběru je ideální začít prohlídkou on-line katalogu, kde najdete kompletní nabídku cca 60 000 položek veškerého elektroinstalačního materiálu (kabely, jističe, rozvaděče, zásuvky, vypínače) včetně cen a podrobného popisu. Některé      e-shopy vám umožní nahlédnout do virtuální místnosti a díky tomu pak můžete mít i reálnou představu o tom, jaký vypínač, zásuvku nebo dokonce celý <a href=elektroinstalační systém zvolit. Z elektroinstalačního materiálu najdete v nabídce také různé typy kabelů (sdělovací a optické) včetně spojnic, izolací a dalších komponentů. Domovní komunikaci zajistí modulární systém vhodný pro všechny typy budov, kromě funkčnosti je i cenově přijatelný, jedná se především o využívání audio a videotelefonů.
elektrické napětí
Inteligentní elektroinstalace

Pro luxusní bydlení či rezidenční stavby jsou určeny systémy inteligentní elektroinstalace, umožňující ovládání domu ve třech stupních. Jejich řešení je specifické pro daný objekt a cenu předběžně stanoví projektant či firma, která bude montáž provádět. Nejlevnější varianta inteligentní elektroinstalace ovládá systém pomocí tlačítkového snímače, v místnostech je využíván spínavý světlený okruh a centrální funkce zajistí jediným dotykem vypnutí všech světel najednou, cena se pohybuje kolem 80 000,- Kč. Dražší varianta za cca 95 000,- Kč umožňuje ovládat i vytápění, a to včetně podlahového.  Pokud si chcete dopřát opravdový luxus, tak za cenu 180 000,- Kč pomocí ovládání zvládnete obsluhovat kromě světel a topení i 12 žaluzií najednou.
dvojzásuvka

Pokud si na výběr sami netroufáte, specializované firmy mají své proškolené zástupce, kteří ochotně poradí, případně s nimi můžete probrat svůj návrh a oni do něj promítnou jak své odborné zkušenosti, tak doporučí i adekvátní řešení.

Inteligentní ovládání
Ohodnoťte příspěvek