Posted in Produkty

Trampolíny s ochrannou sítí

Trampolíny s ochrannou sítí Posted on 11.12.2017

Breberky - modern
</div>
<p>Hledáte vhodnou hru či zábavu pro své děti? Chcete je nějakým vhodným způsobem zabavit? V tom případě zvolte jedinečnou trampolínu. V naší nabídce najdete pouze kvalitní a ověřené druhy, které se snadno používají a mají dlouhou životnost. Mezi základní prvek u trampolín rozhodně patří ochranná síť, která brání dětem před vypadnutím ze skákací plochy. Děti mohou být moc šikovné a svědomité, ale dospělý člověk, obzvláště rodič si v takovém případě nemůže být jistý tím, že jeho dítě při vyšším skoku nevypadne nechtěným způsobem ze skákací plochy. Proto tomu tato síť zabraňuje.</p>
<p><img alt=

Je dostatečně silná, takže se jen tak snadno nedá roztrhnout, ale zároveň je velice pružná. Odolný a velice pružný materiál zajistí, že každé dítko bude chráněné před vypadnutím ze skákací plochy. Občas totiž děti neodhadnou dráhu svého letu a proto je bezpečnější, mít tyto situace pojištěné, aby si mohly hrát, dovádět a skákat bezhlavě, přesně tak, jak si to přejí, a jak je to baví. Tuto výhodu však jistě ocení také dospělí, kteří si nebudou jistí svou stabilitou při skákání. Takto se vám alespoň nepodlomí kolena, a pokud ano a nebudete si důvěřovat, pak to v žádném případě nevadí, hlavně že bude veselo a že budete chránění před vypadnutím ze skákací plochy.

Co zabaví vaše děti nejvíce? Z čeho budou mít veselá líce? Přeci tradiční a kvalitní trampolína se sítí. Ta každá dětská očka rozsvítí.

Snažíme se maximálně vyjít vstříc všem našim zákazníkům

Ø  Vybíráme opravdu kvalitní typy, u kterých jsme si jistí, že jsou odolné a pevné. Stabilitu často zajišťují 4 nohy, tvarované do písmene U. Další výhodou bývá vysoká nosnost trampolín.

darky-pro.jpg

Ø  Vybírat si můžete z mnoha různých druhů i typů. Některé jsou barevné odlišné, jiné mohou být značky GoodJump či od jiného výrobce.
Ø  Od nejmenší po největší. Vybírat si můžete od těch nejmenších typů o velikosti 244 cm, přes ty střední jako je 305 cm nebo 366 cm, až po tu největší o velikosti 400 cm.

trampolína a síť

Ø  Bezproblémové použití si jistě oblíbí nejeden dospělý. Využijte všech výhod. Některá balení obsahují také železné schůdky, které jsou vysoce pevné a vyráběné z galvanické oceli. Mezi další prvky, které se dají přikoupit nebo bývají již součástí balení, bývá krycí plachta. Ovšem každá skákací plocha je vyrobena z vysoce odolného materiálu. Materiál je odolný vůči slunečnímu záření i vůči dešti. 

Trampolíny s ochrannou sítí
Ohodnoťte příspěvek

</div>

<div class=