Posted in Produkty

Trampolíny s ochrannou sítí

Trampolíny s ochrannou sítí Posted on 11.12.2017

Hledáte vhodnou hru či zábavu pro své děti? Chcete je nějakým vhodným způsobem zabavit? V tom případě zvolte jedinečnou trampolínu. V naší nabídce najdete pouze kvalitní a ověřené druhy, které se snadno používají a mají dlouhou životnost. Mezi základní prvek u trampolín rozhodně patří ochranná síť, která brání dětem před vypadnutím ze skákací plochy. Děti mohou být moc šikovné a svědomité, ale dospělý člověk, obzvláště rodič si v takovém případě nemůže být jistý tím, že jeho dítě při vyšším skoku nevypadne nechtěným způsobem ze skákací plochy. Proto tomu tato síť zabraňuje.

zelená trampolína

Je dostatečně silná, takže se jen tak snadno nedá roztrhnout, ale zároveň je velice pružná. Odolný a velice pružný materiál zajistí, že každé dítko http://rejstrik-firem.kurzy.cz/48211460/jan-ditko/statisticky-urad/ bude chráněné před vypadnutím ze skákací plochy. Občas totiž děti neodhadnou dráhu svého letu a proto je bezpečnější, mít tyto situace pojištěné, aby si mohly hrát, dovádět a skákat bezhlavě, přesně tak, jak si to přejí, a jak je to baví. Tuto výhodu však jistě ocení také dospělí, kteří si nebudou jistí svou stabilitou při skákání. Takto se vám alespoň nepodlomí kolena, a pokud ano a nebudete si důvěřovat, pak to v žádném případě nevadí, hlavně že bude veselo a že budete chránění před vypadnutím ze skákací plochy.

Co zabaví vaše děti nejvíce? Z čeho budou mít veselá líce? Přeci tradiční a kvalitní trampolína se sítí. Ta každá dětská očka rozsvítí.

Snažíme se maximálně vyjít vstříc všem našim zákazníkům

Ø Vybíráme opravdu kvalitní typy, u kterých jsme si jistí, že jsou odolné a pevné. Stabilitu často zajišťují 4 nohy, tvarované do písmene U. Další výhodou bývá vysoká nosnost trampolín.

Ø Vybírat si můžete z mnoha různých druhů i typů. Některé jsou barevné odlišné, jiné mohou být značky GoodJump či od jiného výrobce.
Ø Od nejmenší po největší. Vybírat si můžete od těch nejmenších typů o velikosti 244 cm, přes ty střední jako je 305 cm nebo 366 cm, až po tu největší o velikosti 400 cm.

trampolína a síť

Ø Bezproblémové použití si jistě oblíbí nejeden dospělý. Využijte všech výhod. Některá balení obsahují také železné schůdky, které jsou vysoce pevné a vyráběné z galvanické oceli. Mezi další prvky, které se dají přikoupit nebo bývají již součástí balení, bývá krycí plachta. Ovšem každá skákací plocha je vyrobena z vysoce odolného materiálu. Materiál je odolný vůči slunečnímu záření i vůči dešti.