Posted in Produkty

Cílem diety je zhubnout, ne trpět

Cílem diety je zhubnout, ne trpět Posted on 21.12.2017

Téměř každý, kdo někdy držel nějakou dietu, zažil nejprve velkou radost a posléze velké zklamání. Nejdříve se totiž svých nadbytečných kilogramů zbavil a pak se mu na tělo usadily znovu, a ještě jich několik přibylo.

hubnout

§ Víte, čím to bylo?
– Nevhodnou dietou.
Asi nejhorším způsobem je hladovění. Sice to v krátké době přinese žádaný efekt, ale své tělo tím natolik zmatete, že si příště raději udělá nějakou zásobu ze všeho, co mu do trávícího ústrojí pošlete. K těmto koncům došli lidé, kteří s oblibou říkají, že jim stačí se na jídlo pouze podívat a už mají o kilogram navíc. Mají v podstatě pravdu. Cílem proteinové diety https://www.prodietix.cz, která byla vytvořena na bázi nahrazení sacharidů, které nám právě přinášejí nežádoucí kilogramy, je trvalý efekt. V těle je zapotřebí vytvořit ketolátky, které tyto sacharidy nahradí a dodají nám žádanou energii.

Ketonová dieta je opravdu chutná

Možná by se mohlo zdát, že tato dieta bude příliš jednostranná a nedopřeje nám už možnost, abychom si jídlo jaksepatří vychutnali. To by byl omyl. Tato dieta naopak přináší velké možnosti v přípravě speciálních jídel, která plně nahradí běžnou stravu každého člověka.
o Výběr je nejen ze slaných, ale také ze sladkých jídel.

– polévky
– omelety
– těstoviny
– pečivo
– studené nápoje
– teplé nápoje
– palačinky
– koláče.

hubenost

Výběr je opravdu velký. Jak je možné, že se dá do diety zařadit i vyloženě sladké jídlo? Je to tím, že je při jeho výrobě použitý jiný technologický postup. Tato jídla se vyrábějí ve Francii pouze z přírodních zdrojů a pouze v té nejvyšší kvalitě. Na jejich výrobu se používá například mléko, vaječné bílky, sója nebo syrovátka. Proteinovou dietu je možné nastavit nejen podle aktuální hmotnosti, ale také podle věku nebo pohlaví. Tím je řečeno, že je v podstatě vhodná naprosto pro každého.