Posted in Produkty

Cílem diety je zhubnout, ne trpět

Cílem diety je zhubnout, ne trpět Posted on 21.12.2017

Téměř každý, kdo někdy držel nějakou dietu, zažil nejprve velkou radost a posléze velké zklamání. Nejdříve se totiž svých nadbytečných kilogramů zbavil a pak se mu na tělo usadily znovu, a ještě jich několik přibylo.

hubnout

§  Víte, čím to bylo?
–         Nevhodnou dietou.
Asi nejhorším způsobem je hladovění. Sice to v krátké době přinese žádaný efekt, ale své tělo tím natolik zmatete, že si příště raději udělá nějakou zásobu ze všeho, co mu do trávícího ústrojí pošlete. K těmto koncům došli lidé, kteří s oblibou říkají, že jim stačí se na jídlo pouze podívat a už mají o kilogram navíc. Mají v podstatě pravdu. Cílem proteinové diety https://www.prodietix.cz/o-proteinove-diete, která byla vytvořena na bázi nahrazení sacharidů, které nám právě přinášejí nežádoucí kilogramy, je trvalý efekt. V těle je zapotřebí vytvořit ketolátky, které tyto sacharidy nahradí a dodají nám žádanou energii.

Ketonová dieta je opravdu chutná

Možná by se mohlo zdát, že tato dieta bude příliš jednostranná a nedopřeje nám už možnost, abychom si jídlo jaksepatří vychutnali. To by byl omyl. Tato dieta naopak přináší velké možnosti v přípravě speciálních jídel, která plně nahradí běžnou stravu každého člověka.
o   Výběr je nejen ze slaných, ale také ze sladkých jídel.