Posted in Produkty

Udělejte přítrž zamotaným nabíjecím kabelům ve své domácnosti

Udělejte přítrž zamotaným nabíjecím kabelům ve své domácnosti Posted on 17.7.2018

Také se vám často stává, že právě ve chvíli, kdy si potřebujete nabít svůj telefon, nemůžete ten pravý nabíjecí kabel nikde najít? Anebo víte, kde je, ale potíž je v tom, že je zamotaný do spletitého klubka jiných nabíjecích kabelů a nedaří se vám jej vyplést ven? Takové nepříjemné potíže má čas od času každý z nás.

Zašmodrchaná klubka kabelů jsou navíc poměrně nevzhledná a žádnému interiéru na kráse nepřidají, a je jedno, zda se jedná o pracovnu, kancelář anebo interiér vašeho bytu. A čím více mobilních telefonů a jiné elektroniky doma máte, tím je kabelů více.
nabíjení telefonu

Něco takového může člověku nepříjemně ztrpčit život také při odjezdu na dovolenou. Kdo z nás by si chtěl s sebou brát klubko nevzhledné elektroniky, která mu bude zbytečně zabírat mnoho místa v cestovních zavazadlech? Bohužel, bez nabíjení telefonu, tabletu anebo jiného přístroje se jen málokdo dokáže obejít.

Naštěstí zde existuje jedno velice snadné a praktické řešení tohoto problému, které můžete mít vždy po ruce, navíc doslova za pár korun. Stačí, když si pořídíte praktický univerzální nabíjecí kabel, ke kterému snadno připojíte jakékoli potřebné zařízení. Balení obsahuje jeden univerzální nabíjecí kabel a k tomu několik vyměnitelných koncovek, které jsou s tímto kabelem kompatibilní a jejich spojení je magnetické. Koncovky jsou drobné, takže vám nezaberou téměř žádné místo a v přístroji i ve spojení s kabelem dokonale drží, takže se rozhodně nemusíte obávat jejich vypadávání. Navíc je tento praktický univerzální nabíjecí kabel opatřen LED signalizací, podle které snadno poznáte, zda právě probíhá nabíjení. Díky opletení nylonem je kabel pevný a kvalitní a nehrozí jeho polámání. Navíc se vyznačuje stylovým designem.
telefon s kabelem

Jak je tedy vidět, tak k tomu, abyste nabili všechna svá potřebná elektronická zařízení, s sebou už nepotřebujete všude vozit propletence různých dlouhých šňůr, které vypadají nevzhledně, a jejich zamotávání všem ztrpčuje život.