Posted in Produkty

Pohodlím k větší produktivitě

Pohodlím k větší produktivitě Posted on 25.6.2018

Pokud máme sedavé zaměstnání, trávíme den, co den posazení na židli. Většinu z nás rozhodně nenapadlo, na jaké židli sedíme, zda nám způsobuje zdravotní problémy a kam až to může vést. Proč taky, vždyť veškerý kancelářský nábytek závisí na našem zaměstnavateli. Pokud se však zamyslíme, pohodlí směřuje k větší produktivitě, což by měl vědět i náš zaměstnavatel. Když budeme mít veškeré potřebné podmínky k práci, budeme ji následně také poctivěji a efektivněji vykonávat.
konferenční místnost s tv.jpg

Židle je považována za zanedbatelnou část vybavení kanceláře, avšak opak je pravdou. Když trávíme pět dní v týdnu na kancelářské židli, desítky let v životě. Rozhodně to bude mít vliv na posazení naší páteře.

Můžeme tedy vybírat mezi nejrůznějšími polstrovanými židlemi, ergonomickými, pojízdnými a jiné. Ty mají následně vliv na to, zda se hrbíme či nikoliv. Pokud máme špatné usazení, vede to následně i ke špatnému držení těla a s bolestí zad těžko napíšeme nějaký článek, vyplníme daňové přiznání nebo zpracujeme zakázku. Nemluvě o vybírání nemocenské a financích vyhozených za léčbu.

Kancelářské židle nejsou ovšem jen o zdraví. Větší firmy, které pořádají nejrůznější konference, přednášky a workshopy jsou denně vystavovány náporu nových klientů. I ti si můžou všimnout jaké židle firma používají a podle toho ji také hodnotit.
týmová práce.jpg

Dnes lze tedy vybírat i z těch potažených různou kůži, různých barev a designových tvarů. Tento luxusnější typ nám následně zajistí reprezentativní vzhled při důležitých jednáních a poradách.

Na trhu se můžeme setkávat s nejrůznějšími židlemi. Od nižších cenových kategorií až po tu nejvyšší. Vždy závisí, co od daného produktu vyžadujeme. Pokud jsme zaměřeni na spokojenost a pohodlí zaměstnanců, vystačíme si pouze se správně tvarovanými židlemi.

Pokud se však pohybujeme na globální úrovni, musíme se připlatit. Ty můžou být následně rozhodující v momentech uzavírání obchodů.