Posted in Produkty

Kvalitní žárovky do auta šetří náš zrak

Kvalitní žárovky do auta šetří náš zrak Posted on 24.8.2018

Pokud budeme popojíždět v noci po osvětlených místech, tak nám to moc nepřijde, že bychom měli mít nekvalitně seřízená světla, prasklou žárovku nebo nekvalitní osvícení. Souhra více světel nám pořádně neukáže kužel dopadu světla. Pokud vyjedeme za město, můžeme se rázem cítit ztraceni v čase. Těžko se orientujeme v prostoru, mžouráme očima a ani brýle nepomáhají, je to jednoduché. Naše žárovky ve vozidle nejsou schopny podat takový výkon, který by byl optimální.
toyota světlomet.jpg
Zde se skutečně nevyplatí šetřit. Lepší je si zakoupit výrobek prestižní značky, který zaručí nejen vyšší světelný tok a jasnější paprsek světla, ale zároveň i dobu životnosti žárovky. Na trhu je hned několik výrobců, kteří se mohou pyšnit svými produkty. Mezi nejznámější a nejpoužívanější rozhodně patří žárovky osram. Je vhodné si je pořídit a to hlavně z těchto uvedených důvodů , které mohou ovlivnit naše rozhodnutí.
reflektor bmw.jpg

Ideální svícení

Je pravdou, že za kvalitu si trochu připlatíme, ale na druhou stranu se jedná především o bezpečnost a to všech, co se zdržují na komunikacích. Také se musí nové technologii přičíst velké plus, že dlouho vydrží, šetří náš zrak, čímž dělá bezpečnější jízdu, že nejsme tolik unavení. Například osram night breaker +130% není vůbec špatnou volbou do našich reflektorů.
1. Nejjasnější žárovky z této řady.
2. Ve světelném tunelu podává nejlepší výsledky, které zaručují bezpečnost.
3. Získáme pěkný a rovnoměrný kužel světla.
4. Prokazuje špičkové osvětlení od blízké oblasti až do vzdálenosti necelým 100 metrů.
5. Dlouhá trvanlivost.
6. Viditelnost je jako ve dne, tudíž se zaznamenají snáze překážky, osvítí pěkně krajnice a také zaznamená se divoká zvěř nebo chodci s neoznačenými prvky na sobě.
Výhodou dnešní doby je to, že i takto kvalitní, značkové žárovky se dají snadno zakoupit na čerpacích stanicích, které mají otevřeno non-stop. Některé se dají pořídit i v obchodních centrech v regálech s autodoplňky.