Posted in Produkty

Kolagen bojuje nejen s vráskami – S čím dalším zatočí a jak pomůže?

Kolagen bojuje nejen s vráskami – S čím dalším zatočí a jak pomůže? Posted on 3.4.2022

Kolagen je opravdu známou látku, jde o bílkovinu, která pomáhá v mnoha oblastech a rozhodně je výhodné jej používat. S čím pomůže kromě vrásek?

Kolagen bojuje nejen s vráskami – S čím dalším zatočí a jak pomůže?

Asi každý se s ním někdy setkal nebo o něm minimálně slyšel. Zejména ženy moc dobře vědí, že kolagen pomáhá v boji proti vráskám, no a těm, které bolí klouby, zase pomáhá zlepšit pohybové vlastnosti. Ulevuje prostě na různých frontách, navíc jej můžeme doplňovat velmi snadno, stačí si pořídit doplňky stravy. Kolagen je možné využít ale i jinak, takže, jak a s čím vlastně pomáhá? Můžete mít díky němu nejen hezčí a pružnější pleť bez vrásek.

péče o pleť

Skvělý je i v boji proti celulitidě

Trápí vás celulitida? Možná budete překvapení, ale právě kolagen je skvělým pomocníkem i v boji proti pomerančové kůži. No přece právě ženy nejvíce bojují právě s vráskami nebo celulitidou a dost často s obojím. Pokud začnete doplňovat kolagen, může se vám s obojím bojovat mnohem lépe. Hydrolyzovaný rybí kolagen je tím nejlepším, co můžete svému tělu dát. Dále známe účinky vepřového nebo hovězího kolagenu. V kosmetickém průmyslu je kolagen hojně využíván, takže můžete najít na trhu nejrůznější krémy nebo séra na vypnutí pleti, tyto přípravky je třeba používat pravidelně, ale můžete se pak přirozeným a rychlým způsobem zbavit prvních vrásek. Pleť se také o dost zlepší na první pohled, stane se pružnější a jemnější.

kolagen pomáhá

Co dalšího kolagen dokáže?

Kolagen je bílkovinou a každé lidské tělo si jej vyrábí samo, ovšem jakmile se do cesty postaví stárnutí, je to o něco horší. Jelikož stárneme všichni, opravdu se tomu nevyhneme, ale hodně záleží na tom, jak se o sebe umíme starat. Kolagen byl dříve hodně podceňovaný, ale dnes je jasné, že opravdu pomáhá. Kromě kosmetiky jej můžete užívat i jako doplněk stravy, což je skvělé. Stačí si vzít pilulku a můžete mít dostatek kolagenu, který mimo jiné podporuje i vlasy, nehty a klouby nebo šlachy.

Pokud chcete žít zdravě a není vám péče o tělo lhostejná, jistě začněte užívat kolagen. Můžete se na něj spolehnout a výsledky budou vidět.