Posted in Produkty

Jedinečné šperky ruční výroby

Jedinečné šperky ruční výroby Posted on 8.7.2022

Co si představíte pod slovem šperk?
Když se řekne toto slovo, většina lidí si asi vybaví náušnice nebo prsten. To jsou šperky, které jsou světoznámé, a nosí se pořád. Má je doma snad každý, a proto po nich většinou všichni saháme. Existuje ale celá zda šperků, které můžeme nosit každý den. V poslední době přichází do módy brože. Dají se vyrobit v nepřeberném množství provedení, a hlavně se hodí na halenku i na sako.

brož na saku

Oživte svůj šatník
Výhodou je, že jedna brož udělá z vašeho outfitu něco nového. Váš cardigan bude vypadat úplně jinak, když na něj připnete jedinečný šperk. U mě najdete ručně vyráběné originální brože, které jsou vždy vyrobeny na zakázku.

I šperky jde vyrábět ekologicky
Aby byly moje šperky dostupnější pro širší část veřejnosti, vyrábím brože ve tvaru kolibříka. Šperky mohu zhotovit v pozlacené nebo zlaté variantě. Křídla kolibříka zhotovuji z recyklovaných plastů, které jsou velmi výrazně barevné, a které kolibříkovi dodají potřebnou barevnost. Drahé kameny by v tomto provedení byly příliš nákladné, proto volím tuto variantu a ještě tak napomáhám ekologii – protože používám něco, co by jinak skončilo na skládce.

letící kolibřík

Proč kolibřík?
Někdo si možná klade otázku, proč jsem jako tvar brože zvolila kolibříka. Miluju život, miluju tvoření a svou radost ze života vkládám do svých šperků. Kolibřík je ztělesněním energie a jeho barevnost vždycky zvedne náladu. Proto vyrábím brože ve tvaru kolibříka, a nějakou si můžete vybrat i vy. Garantuji vám, že takovou brož nikde jinde neuvidíte. Brož je výrazná, ale zároveň decentní, a proto ozdobí i nevýrazné oblečení. Pokud rádi poutáte pozornost, je tato brož tím prvým pro vás.
Hledáte dárek pro ženu, která je vám velmi blízká? Zvolte nějaký šperk z mé dílny. Kromě broží vyrábím i snubní prsteny, náušnice, klasické prsteny, náhrdelníky a náramky, a ve své tvorbě se neustále posouvám a vymýšlím nové designy.