Posted in Služby

I pro vaši firmu

I pro vaši firmu Posted on 29.4.2023

·         Rychle. SEO firma zaměstnává autory, kteří text podle vašeho přání zhotoví rychle a podle vašich představ. Tím vám odpadne nutnost dlouze a složitě vymýšlet témata, psát a publikovat. Jelikož klíčem ke sledovanému webu je právě pravidelný výskyt nových příspěvků, díky kterému se vaši čtenáři nikdy nebudou nudit. A jeden spokojený čtenář díky možnosti sdílení přitáhne deset nebo klidně dvacet dalších.
optimalizace pro vyhledávače

·         Pečlivě. Texty od copywriterů procházejí důkladnou kontrolou pravopisu. Díky tomu budete mít jistotu, že ve vašich příspěvcích nejsou hrubky i tehdy, když se vy sami s gramatikou zrovna nekamarádíte. Nejen, že autor má k dispozici kontrolu pravopisu přímo v textu, ale po odeslání po něm jeho výtvor kontroluje i někdo jiný, a k vám na blog se tak dostane jen materiál té nejvyšší kvality.

·         Podle vašich představ. Máte možnost přesně zadat, o čem má text být, jak dlouhý má být, jestli má obsahovat odkazy nebo obrázky. Díky tomu budete různé oblasti webu plnit rovnoměrně, a vaši návštěvníci se nebudou nudit. Obsah bude navíc přesně vyhledávačům na míru tak, aby se zobrazil maximum lidí. Bojíte se, aby copywriter jen líně nezkopíroval už napsaný článek? Nemusíte mít obavy, firmy duplicitu příspěvků kontrolují a tvrdě trestají. Autor by musel být blázen, aby něco takového vůbec zkoušel.

grafické znázornění
·         Nejen články na web. Služby SEO společnosti nemusí končit jenom u tvorby obsahu pro vaši stránku. Potřebujete někoho, kdo by se vám staral o sociální sítě? Někoho, kdo by dával vtipné a přitažlivé posty na Facebook nebo fantastické fotky na Instagram? Se správně zvoleným SEO servisem budete mít všechno pokryté, a budete se moci věnovat tomu, na čem skutečně záleží: sobě, své firmě, své práci nebo rodině. A to všechno s vědomím, že o vaši stránku je perfektně postaráno. Tak na co ještě čekáte? Svěřte se do rukou profesionálů, a budete se divit, proč jste to neudělali už dávno.