Posted in Sport

Batoh jako nový nezbytný doplněk

Batoh jako nový nezbytný doplněk Posted on 19.8.2017

Ne vždy, a ne všude se dá vyrazit s kabelkou. Jistě, vlastně vždy a všude s kabelkou vyrazit můžeme, ale ne vždy v takovém případě budeme za hvězdu. Zkrátka existují příležitosti, ke kterým se mnohem více hodí batohy dámské než kabelky, psaníčka anebo prostorné tašky přes rameno.

děvče s batohem

K příležitostem tohoto typu, které nás napadnou ihned v první řadě patří sportovní události. A je vcelku jedno, chystáte-li se tam jako návštěvník a fanoušek anebo jako přímý účastník takové akce. Na fotbalový zápas anebo na přespolní běh je zkrátka stylovější vyrazit s batohem, protože tak lépe splyneme s okolím a ostatní nás nebudou považovat za nafintěnou dámu, která má ke sportu daleko.

červená hlava

Další takovou příležitostí, kde se batoh velice hodí, jsou nákupy. Tím spíše, pokud na nákupy nejezdíme autem do hypermarketu, ale pěšky obíháme všechny ty malé a sympatické krámky ve městě. Pakliže na takový nezanedbatelný týdenní nákup vyrazíme s batohem na zádech, tak to významně ocení nejen naše ramena a záda, ale i celé naše tělo, které se pod náporem koupeného zboží nebude muset hrbit, klátit na stranu a trpět křečemi v rameni. Zkrátka batoh je v takovém případě nejen mnohem příjemnější, ale také mnohem zdravější variantou.

horská turistika

A obecně se batoh více hodí všude tam, kde nás čeká větší fyzická zátěž, objemnější břemena a mnoho běhání po městě či po přírodě. Pohodlněji do něj zabalíme jak svůj nákup, tak svačinu anebo výbavu na cestu pro děti. A právě při cestování je takový ruksak na zádech neocenitelným pomocníkem.

A navíc pozor, batohy si v posledních letech vzali na mušku designéři, takže se staly vkusným doplňkem a plnohodnotnou konkurencí kabelek na všech frontách, hlavně u mladší svobodomyslné generace.